مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت و خرید شیره خرما خالص از درب کارخانه

مراکز اصلی خرید و فروش شیره خرما فله ایشرکت پخش شیره خرما خوزستان در سراسر کشورکارخانه تولید شیره خرما با بهترین قیمتعرضه مستقیم شیره خرما به قیمت درب کارخانهکشور های خریدار شیره خرما ارگانیکجدول ارزش غذایی شیره خرمابرترین سایت سفارش شیره جات گیاهی در ایرانفروشگاه شیره خرما و انگور در تهرانبازار خرید شیره جات گیاهی در کشور های مختلفتخفیف ویژه خرید عمده شیره خرماارزانترین شیره خرما کیلویی و فله با کیفیت عالی

برای این که آخرین قیمت و خرید شیره خرما خالص را از درب کارخانه به دست آورید، نیاز است که به واحد های فروش شرکت های تولیدی سر بزنید. در همین حال، می توان به نمایندگی های این شرکت ها هم مراجعه کرد و نرخ های جدید را تهیه نمود. باید گفت که قیمت های این نوع از کالا نیز مانند محصولات دیگر، رشد صعودی نسبت به سال گذشته داشته است. در هر صورت، قیمت گذاری را تولیدی ها انجام می دهند و این کار را بر اساس یک سری از موارد صورت می گیرد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. 

آخرین قیمت و خرید شیره خرما خالص از درب کارخانه

مراکز اصلی خرید و فروش شیره خرما فله ای

مراکز اصلی خرید و فروش شیره خرما فله ایشیره خرما را اغلب در شهرهایی تولید می نمایند که در آن نخلستان های بزرگی وجود دارد. در زمینه فرآوری این نوع از محصول، باید گفت، به دو روش اصلی صورت می گیرد. خرید و فروش آن هم از جانب تولیدی های مختلفی انجام می گیرد که در سر تا سر جنوب ایران فعالیت می کنند. شیره های خرما به این دو شیوه گرفته می شوند: 

 1. شیره خرما سنتی: در این شیوه، از دو روش دیگر هم برای تولید شیره خرما بهره می گیرند که یکی شیوه جوشان خرما است که آن را در دیگ های بزرگ انجام می دهند و با آب این کار را دنباله می دهند تا شیره گرفته شود و در روش دوم، خرماها را در سبد حصیر ریخته و در جایی آویزان می کنند که بر اثر فشار به دست می آید. 
 2. شیره خرمای صنعتی: شرکت های تولیدی به وسیله دستگاه های مختلفی این کار را انجام می دهند. آن ها به کمک آب و حرارت اقدام به تولید شیره می زنند. 

در هر صورت به راحتی می شود هر دو نوع از این شیره ها را از بازار به دست آورد. اگر می خواهید که شیره ارزان قیمت را تهیه کنید و در همین حال محل اصلی پخش انواع شیره را بیابید، بهتر است به استان هایی سر بزنید که در آن، انواع مختلفی از ارقام نخل وجود دارد. به این ترتیب می توانید هر گونه شیره خرمایی که می خواهید، بخرید. 

شرکت پخش شیره خرما خوزستان در سراسر کشور

شرکت پخش شیره خرما خوزستان در سراسر کشوردر خوزستان، شرکت های تولیدی خانگی و صنعتی، به پخش شیره خرمایی که به دست آمده می پردازند. کارخانه شیره خرما در این استان می کوشد تا محصولات خود را به سراسر کشور توزیع کند. این کارخانه به طرق مختلفی این کار را انجام می دهد. مثلاً ایجاد نمایندگی می نمایند و یا این که به وسیله فروشگاه های تخصصی خرما و فرآورده های دیگر آن محصولاتی را که ساخته اند، به دست مشتریان خود می رسانند. در هر حال، انواع انواع شیره میوه های دیگر را نیز تولید، توزیع و پخش می نمایند. 

اما یکی از راه های دیگری هم که شرکت های پخش از آن بهره می برند، اینترنت است. خریدار شیره خرما از این طریق به راحتی می توان این نوع از خوراکی بیار مقوی و پر خاصیت را به دست آورد. باید متذکر شد که به همان میزان که ارقام خرما داریم، می توانیم شیره های آنان را هم داشته باشیم. برای نمونه شما می توانید شیره خرمای کبکاب، بریم، پیارم، استعمران، مخلوط همه و غیره را از تولیدی های آن به راحتی تهیه کنید و از آن در امور گوناگونی که پس از این به آن اشاره می نماییم، استفاده نمایید. 

روی هم رفته شیره خرما خوزستان را به صورت کلی و جزئی شرکت های پخش کننده زیادی در همه استان های کشورمان پخش می کنند و به فروش می رسانند. 

کارخانه تولید شیره خرما با بهترین قیمت

کارخانه تولید شیره خرما با بهترین قیمتبرای کارخانه هایی که در کار تولید شیره خرما هستند، دو مسئله حایز اهمیت است که به آن ها مشتریان هم توجه دارند: اول این که کیفیت محصول خود را بالا ببرند. مسئله دیگر، قیمت شیره خرما می باشد. هر چه یک کالا مرغوب تر باشد و در سوی دیگر با نرخ مناسبی ارائه گردد، مشتریان بالاتری به مرور زمان پیدا خواهد کرد. برندهایی که در این حوزه فعالیت می نمایند نیز به این مسئله بها می دهند و سعی شان بر این است تا با دقت بیشتر در این دو حوزه، بتوانند رضایت خاطر مشتریان خود را جلب کنند. 

در هر حالت، همان طور که گفته شد، شیره خرما خانگی و شیره خرما صنعتی وجود دارد. کارخانه جاتی که به وسیله دستگاه های متفاوتی شیره ها را می گیرند، به عنوان صنعتی گفته می شوند. هر دو این تولیدی ها در تلاش هستند تا شیره خرمای اصل را ساخته و به همه جای ایران توزیع و پخش کنند. قابل ذکر است، برخی از آن ها شیره خرما و انگور و یا سایر میوه جات را هم می سازند که به راحتی می توان محصولات این شرکت ها را از هر جایی از ایران که زندگی می نماییم، به دست آوریم و میل کنیم. 

شیره های خرما، کاربردهای متفاوتی دارند که شما با اندکی جستجوی بیشتری، قادر خواهید بود، نوع ارزان قیمت آن را با مرغوبیت بالا، به سادگی تهیه و نوش جان نمایید. 

عرضه مستقیم شیره خرما به قیمت درب کارخانه

عرضه مستقیم شیره خرما به قیمت درب کارخانهکارخانه هایی که در عرصه ساخت شیره خرما فعالیت می نمایند، محصولات خود را به طرق گوناگونی در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهند. آن ها از یک طرف محصولات شان را به بازار شیره خرما که بیشتر در شهرهای جنوبی کشور است، وارد می کنند. به این ترتیب، شیره خرما کیلویی و یا بسته بندی شده را ارائه می دهند. 

از جانب دیگر، این کارخانه ها می کوشند تا به گونه مستقیم فرآورده های خود را به فروش رسانند؛ یعنی عرضه ای بدون واسطه که این می تواند هم به سود تولید کننده باشد و هم این که مشتری، نفع خوبی ببرد. در هر صورت، با این نوع عرضه، قیمت ها مناسب تر می شود و دیگر شاهد کمیاب شدن و یا بالا رفتن نرخ ها به شکل زیاد نمی باشیم. 

عرضه مستقیم را شرکت های فرآوری کننده، اغلب به وسیله شعبی که در جای جای کشورمان ایجاد می کنند انجام می دهند. البته باید گفت، برخی هم به صورت آنلاین این کار را انجام داده که سهولت های زیادی را برای خودشان و مشتریان به وجود می آورند. پس می شود خرید اینترنتی شیره خرما را به صورت مستقیم هم صورت داد. 

کشور های خریدار شیره خرما ارگانیک

کشور های خریدار شیره خرما ارگانیکشیره خرما، یکی از فرآورده های این میوه پر خاصیت و مفید می باشد. آن را شرکت های گوناگونی پس از آماده سازی، به کشورهای متفاوتی صادر می کنند. صادر کنندگان سعی شان بر این است تا شیره خرما ارگانیک را برای سفارش دهندگان خارجی خود ارسال کنند که به این شکل، می توانند بازارهای بین المللی را به دست گیرند. 

در هر صورت، می شود از کشورهای زیادی نام گرفت که خریدار شیره خرمای ایرانی می باشند. از کشورهای همسایه گرفته تا شرق دور و نزدیک، آسیایه میانه، اروپا، افریقا و امریکا خریدار این نوع از محصول می باشند. در این حوزه، شرکت های متفاوتی هم فعال می باشند. آن ها برای فروش بیشتر محصول خود، تمهیداتی را هم در نظر می گیرند. 

برای نمونه، طبق استانداردهای جهانی شیره را تولید می کنند که بر اساس اصول کاملاً بهداشتی این کار صورت می گیرد. از طرف دیگر، سعی می شود تا برای جلوگیری از تقلب و یا سوءاستفاده از نشان برندهای معتبر ایرانی، شیره ها به صورت بسته بندی شده و لاک موم شده، به کشورهای مختلفی صادر گردد. 

در هر حال، صادرات این نوع از محصول، می تواند سود بسیار خوبی برای فروشندگان آن، کشاورزان و همچنین در کل کشور داشته باشد. 

جدول ارزش غذایی شیره خرما

جدول ارزش غذایی شیره خرماشیره خرما، ارزش غذایی فراوانی دارد. اگر نگاهی به جدول فواید آن بیندازید، متوجه می شوید که در چه اموری استفاده می گردد و برای چه از خواص زیادی برخوردار است؟ در این جا ما نیز به چند مزیت آن اشاره می کنیم که شامل قوی کردن استخوان ها، مناسب برای پوست و موی انسان، کاهش دهنده کلسترول، افزایش وزن، بالا بردن نیروی جسمانی و غیره است. همین طور به چند مورد دیگر هم می شود اشاره نمود که آن ها را به این صورت فهرست وار برای تان اعلام می نماییم: 

 • این محصول سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی مختلفی می باشد. 
 • مصرف آن باعث می گردد تا مغز به خوبی کار کند. 
 • هر گونه ناراحتی های گوارشی را از بین می برد. 
 • برای درمان سرما خوردگی بسیار مفید واقع شده است. 
 • برای سالم نگه داشتن کبد خیلی خوب است. 
 • قلب شخص مصرف کننده را نیرومند می نماید. 
 • و غیره 

برترین سایت سفارش شیره جات گیاهی در ایران

برترین سایت سفارش شیره جات گیاهی در ایرانسایت اینترنتی زیادی را با یک جستجوی ساده می توان پیدا کرد که کارشان خرید و فروش انواع شیره جات گیاهی است. این سایت ها بهترین برندها و همچنین محصولات خانگی را برای مشتریان خود ارائه می دهند. خوبی آن ها این است که در هر ساعتی از شبانه روز فعالیت می کنند و محدودتی جهت خرید و وارد شدن به آنان وجود ندارد. 

برترین سایت های سفارش شیره جات، آن شمار از فروشگاه های آنلاینی می باشند که محصولات خود را از لحاظ کیفی، تضمین می کنند. خرید از آن ها مزیت های متفاوتی دارد. در این جا می توان به رساندن محصول به صورت رایگان به همه جای نقاط ایران اشاره و در همین حال، قیمت های ارزانی که برای بازدید کننده، ارائه می کنند. 

از طرفی، شا می توانید هر نوع شیره ای را که می خواهید، به شکل کلی و جزئی، فله ای و بسته بندی شده، سفارشش را ارائه کنید و در اسرع وقت نیز، آن را به هر نشانی ای که داده اید، تحویل بگیرید. شیره هایی را که آن ها برای مشتریان خود عرضه می دارند، عبارتند از: شیره خرما، انگور، انجیر، شیره توت و ده ها مورد دیگر. 

فروشگاه شیره خرما و انگور در تهران

فروشگاه شیره خرما و انگور در تهرانفروشگاه های متفاوتی را می شود در تهران پیدا کرد که در آن انواع شیره خرما و انگور عرضه می شوند. برخی از آن ها حتی به صورت ترکیبی هم این کالا را برای خریدران ارائه می دهند. 

برای تهیه یک محصول خوب و پر خاصیت، توصیه ما به شما این است که به فروشگاه های معتبر سر بزنید. آن ها به مشتریان خود بها می دهند و برای شان حتی پیشنهاد می دهند که کدام برند را تهیه کنند و چرا بایستی این کار را انجام دهند. در هر حال، بی تردید، بهترین عرضه کنندگان در تهران، آنانی هستند که خریداران را به خوبی راهنمایی می کنند و باعث می گردند تا محصولی خوب و مرغوب را به دست آورند. 

هر دوی این شیره هایی که در این جا از آن ها نام گرفتیم، جز پر فروش ترین محصولات در این حوزه به شمار می روند. 

بازار خرید شیره جات گیاهی در کشور های مختلف

بازار خرید شیره جات گیاهی در کشور های مختلفدر بازارهای کشورهای مختلف، به راحتی می توان شیره جات گیاهی را پیدا کرد. هر کدام از کشورها، به صورت خانگی و یا شرکتی، این نوع از محصولات تولید کرده و عرضه می نمایند. در همین حال، بازار خرید شیره جات ایرانی هم در این کشورها از رونق خوبی برخوردار است که در بالا به این مسئله اشاره کردیم. 

روی هم رفته از این شیره جات در این زمینه ها استفاده می شود: 

 • استفاده در صبحانه همراه با پنیر و کره 
 • استفاده در آب میوه فروشی ها 
 • استفاده در تولید انواع کلوچه و کیک 
 • استفاده در تولید انواع دارو 
 • و غیره وارد دیگر از این دست 

تخفیف ویژه خرید عمده شیره خرما

تخفیف ویژه خرید عمده شیره خرماشیره خرما عمده را می شود همراه با تخفیف های ویژه از تولید کنندگان آن به دست آورد. 

البته مراجع متفاوتی در کشورمان وجود دارند که در این حوزه فعال می باشند. خرید از آن ها می تواند توام با سود خوبی باشد. اغلب، این فرشندگان جزئی، آب میوه فروشی ها، شیرینی پزی ها و شرکت های بازرگانی مختلفی هستند که اقدام به خرید عمده می نمایند. 

آن ها به این دلیل خرید را به این شکل انجام می دهند که هزینه های شان به شدت کاهش پیدا می کند و سود خوبی هم برای شان در بر خواهد داشت. 

ارزانترین شیره خرما کیلویی و فله با کیفیت عالی

ارزانترین شیره خرما کیلویی و فله با کیفیت عالیاصولاً هر کالایی را که شما به صورت فله ای تهیه کنید، ارزان تر تمام می شود. شیره خرما کیلویی هم به همین ترتیب است. 

اما برای این که کیفیت عالی آن را به دست آورید، باید به چند نکته دقت داشته باشید. اول این که از بهترین فروشندگان آن را تهیه کنید؛ منظورمان آن شمار از عرضه کنندگانی هستند که سابقه ای طولانی در این زمینه دارند و از سوی دیگر، محصولی مرغوب را ارائه می کنند. 

دوم این که خودتان هم هنگام خرید، توجه بیشتری نمایید. خوب محصول را بررسی کرده و حتی اگر ممکن است آن را به چشید. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین شیره جات خوراکی اعم از شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید